Oto Yedek Parça Programları

Otomotiv yedek parça programları otomotiv servislerinde raf kontrolleri yapılarak satış yapmak için kullanılır.

Oto yedek parça satışı yapılan bu ticaret paketi içerisinde faturaları, çekleri, senetleri vb. ödeme işlemleri ve banka hesapları kolaylıkla kontrol edilebilir. b2b bağlantılı bu ticaret program paketi içeriğinde birçok hizmeti barındırmaktadır.

Bu program üzerinden stok bilgisine de ulaşabilir ve bu şekilde rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Bu program ile işler bekletilmemekte ve anında onarım yapılabilmektedir.

Oto yedek parça satışı yapılan bu site üzerinden online alışveriş yapılabilmekte ve stok durumlarına göre sipariş verilebilmektedir. Ayrıca firmalar kendi indirimlerini de uygulamaya koyabilmektedir.

Bu program ile müşteriler takip edilebilir ve gündemde kalmak için de müşterilere hatırlatıcı bildirimler gönderilebilir. Bu program üzerinden satış yapıldığı gibi ürünlerin maliyetleri vb. işlemler de öğrenilebilir ve kar zarar raporlamaları da yapılabilir.

Site üzerinde e-fatura ya da e-defter gibi hizmetler de bulunmaktadır ki muhasebe işlemleri de kısa sürede site üzerinden halledilebilmektedir. Siteden yapılan alışverişlerin dekontları banka işlemleri içe aktarılabilir ve çıkarttırılabilir. Bu şekilde b2b destekli bu platform üzerinden oto yedek parça stokları kontrol edilebilir ve satışa sunulan ürünler satın alınabilir.

B2b destekli olan bu platformlarda özel muhasebe defterleri de tutulabilmektedir. Bu şekilde işleyişe sahip olan programlar ile oto ticareti artık çok daha kolay bir hal almıştır.

Demoyu İncele

B4B Demo | B2B Demo

 

B4B sistemi ve B2B sistemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve tüm özellikleri size anlatmamız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

×