Demo Talebi / Teklif Alınız

Gelişmiş B4B ve B2B sistemlerimizi 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Şimdi birde demo talebi oluşiturabilir yada teklif formunu doldurarak akıllı b2b sistemleri hakkında uzmanlarımızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Teklif Formu

Sipariş Modülü

Müşterilerinizin sipariş hareketlerini görüntülediği ekrandır. Bu modül yapısı ile müşteri sipariş detaylarını ve siparişlerinin durumunu görebilir. Sipariş detaylarını inceleyerek siparişi verdiği ürünleri, birim fiyatları ve toplam tutarı görüntüleyebilir, iptal-iade işlemlerini gerçekleştirebilir. Vermiş olduğu tüm siparişleri sıralı şekilde kontrol edebilir ve bilgisayarına indirebilir, çıktısını alabilir.

Plasiyer

Saha satış temsilcileriniz sorumlu oldukları bayileri takip ederek onlar adına sipariş verebilir, ödeme girebilir, kendi bayilerinin sipariş ve tahsilatlarını takip edebilir, anlık cari hesap ekstre kontrolü yapabilir, kalan stok miktarlarını görebilir, siparişine özel notları depo sorumlunuza iletebilir.

Plasiyer Yetkileri

• Müşteri Adına Sipariş Girebilme
• Müşteri ‘ye Ait Hesap Ekstre, Çek/Senet vs. Görüntüleyebilme
• Müşteri Adına Ödeme Yapabilme
• Nakit Tahsilat Girebilme
• Kendi Müşterilerini veya Tüm Müşterileri Görebilme
• Ürün Fiyat Değişimi
• Sipariş Onaylama
• Onaysız Sipariş Silebilme
• Limit Kontrolsüz Sipariş Girebilme
• Müşteri ‘ye Ait Arama Geçmiş Görüntüleme
• Müşteri ‘ye Ait Ürün İnceleme Görüntüleme

Sanal Pos

Çalışmış olduğunuz bankalar ile tam entegre çalışan ödeme sistemimiz üzerinden müşterileriniz 3D ödeme yaparak borçlarını tahsil edebilmesini sağlayabilirsiniz.
B2B Sistemimiz Türkiye ‘deki tüm bankalar ile entegre çalışıp ek olarak paynet, payu, moka gibi özel ödeme sistemleriyle de entegre çalışmaktadır.

Hesap Ekstre

Bu modül sayesinde müşteri hesap ekstresini kolaylıkla görüntüleyebilir. Çek-senet, havale-eft, açık hesap veya kredi kartı ile yaptıkları ödemeleri, toplam bakiyesini veya seçmiş olduğu iki tarih arasındaki ekstresini görüntüleyip çıktısını alabilmektedirler. Anlık güncelleme ile işleyen sistem üzerinden gerçek verilere erişebilir, kendi muhasebe tarafında karşılaştırma yaparak daha düzenli bir şekilde hesap dökümü alabilmektedirler.

Döviz Modülü

Çoklu para birimi ile satış yapabilir, anlık çekilen kurlar üzerinden müşterilerinizin bunu kontrol etmesini sağlayabilirsiniz. Çoklu döviz opsiyonu sayesinde B2B sisteminizin üzerinden ürünlerinizin fiyatlarının farklı döviz kurları üzerinden görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. B2B yazılımımız kur değişimlerini gerçek zamanlı olarak izler. Bu sayede ürünlerin farklı para birimleri üzerindeki değerleri mevcut kur değerlerine göre gerçek zamanlı olarak güncellenir.

Ürün İskonto

Her cariye özel olarak dilediğiniz üründe veya ürün grubunda özel iskonto tanımlayabilirsiniz. Ürün ve cari grup bazlı iskonto tanımı yapabilir, anlık olarak güncelleyebilirsiniz.

Anasayfa Ürün Tasarım

Ürünlerinizi kategorize ederek anasayfa ‘nızda slide şeklinde veya liste şeklinde yayınlayarak müşteriniz b2b ‘ye giriş yaptıklarında kolayca erişmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizi kategorize ederken aşağıdaki türlerden birini kullanabilirsiniz.
• Tek Tek Seçim
• Fiyat Grup Bazlı Seçim
• Daha Önce Satın Aldıklarım (Cari Bazlı)
• En Çok İncelediklerim (Cari Bazlı)
• İnceleyip Satın Almadıklarım (Cari Bazlı)

İstatistik Modülü

İstatistik modülü kullanıcı, arama, sipariş, ürün gibi başlıklarda çeşitli raporlar alınabilen bir modüldür. Kullanıcılarınızın genel platform kullanımını, aylık veya dilerseniz yıllık kayıt durumlarını, aktiflik durumunu kontrol edebilirsiniz.

En çok incelenen stoklara erişebilir, bu ürünlerle ilgili kampanyalar yaparak müşteriyi kendinize çekebilirsiniz. En çok aranan kelimeler, gün içerisinde aranan kelimeler, aranıp da sonuç bulunmayan kelimeleri inceleyebilir, aylık veya yıllık arama analizini detaylı olarak kontrol edebilir, çıktısını alabilir, muadil kelimeleri düzenleyebilirsiniz.

Cari sepet toplamlarını, aylık ve yıllık siparişlerini kontrol edebilir, en çok sipariş veren carilerinizin listesine tek tıkla erişebilirsiniz.

Stokların hangisinin en çok hangisinin en az satıldığını görüntüleyerek bu konuda stok durumları hakkında geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ürün Takip Modülü

Ürün fiyatlarını yüksek bulan veya stokta olmayan ürünün stok girişi yapıldığından haberdar olmak isteyen müşteriniz, bu ürünleri işaretleyerek sms veya mail olarak ürünle ilgili bilgi alma talebi oluşturabilir ve bu bilgi geldikten sonra satın alma kararını verebilir.

Ayrıca yöneticiler hangi bayilerin, hangi ürünlerin fiyatlarının düşmesini beklediklerini, hangi ürünü takip ettiklerini görebilir ve bu bayilere toplu bilgilendirme e-postası gönderebilirler.

Favori Ürün

Müşteriniz devamlı olarak sipariş ettiği ürünleri favorilerine ekleyerek arama yapmadan o ürünlere ulaşabilir ve siparişine ekleyebilir.

Ayrıca yöneticiler hangi bayilerin, hangi ürünleri favorilerine eklediğini takip edebilir ve bu bayilere toplu bilgilendirme e-postası gönderebilirler.

Toplu Sms Modülü

Kullanıcılar çeşitli özelliklerine göre gruplandırılabilir ve bu gruplara onları bilgilendirmek ve siparişleri arttırmak için SMS gönderilebilir.

Yönetici ileri zamanlı SMS oluşturabilir, giden ve bekleyen olan SMS’leri yönetebilir.

Kargo Takip

Müşterileriniz siparişlerin durumunu, kargo bilgisini, kargo takip numarasını online olarak takip edebilir, dilerse tek tıkla kargo detayı hakkında bilgi alabilir.

Kargo modülü Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS Kargo, MNG Kargo ve Sürat Kargo ile entegre çalışmaktadır.

İade Sepeti

Müşterileriniz daha önce satın aldıkları ürünlerin hatalı, arızalı vs. çıkması durumunda sizleri telefon yağmuruna tutmadan rahatça hangi durumdan ötürü iade etmek istediğini belirterek yöneticilerin incelemesini sunarak iade talebinde bulunabilir.

Çek/Senet Hareketleri

Müşterileriniz vermiş oldukları çek veya senetlerinin son durumunu detaylı olarak takip ederek kendi ödeme planlamasını gözden geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kampanyalı Ürünler

Ürünlerinizi kampanyaya çıkartarak hem tanıtımını sağlayıp hem de hızlı satışını gerçekleştirebilir, ürünlerinizi daha çok kişi tarafından izlenilmesini sağlayabilirsiniz.
• Web Servis Stok Var/Yok Renklendirme
• Stok Var/Yok Renklendirme
• Sütun Yer Değişimi
• Metinsel İçerik Değişimi
• Sütun Gizle/Göster

Stok Geçmiş Hareketleri

Müşterileriniz ürünlerinize inceleme yaparken geçmişte satın alıp almadığını görüntüleyebilir, detaylandırarak ilgili sipariş hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşabilir.

Ürün Tasarım Aracı

Ürünlerinizi ister bir tabloda satır bazlı görüntüleme yaparak tanıtın isterseniz e-ticaret sitelerinde ki gibi kutu şeklinde müşterilerinize sunabilirsiniz, Tasarım aracı Kampanyalı Ürünler, Alternatif ürünler, Detaylı Ürün Arama modüllerinde kullanabilirsiniz. Tasarım aracı satır bazlı görüntüleme haricinde aşağıdaki araçlarda yer almaktadır.

Bakiye Sipariş Modülü

Müşterilerinizin gönderdikleri sipariş içeriğindeki ürünlerin stoğunuz da bulunanlarının gönderimini sağlayıp, gönderimini gerçekleştiremediğiniz ürünleri stoğunuza girdikten sonra gönderimini sağlayacağınız vakte kadar müşteri hangi sipariş ‘e ait bakiye ’ye kalan ürünlerin son durumunu b2b üzerinden takip edebilir.

Şube Bazlı Sipariş

Birden fazla şube ile çalışıyorsanız müşterilerinizi şubeleştirerek göndermiş oldukları siparişlerin kendi şubesine düşmesini sağlayabilirsiniz.

Sipariş Onay Sistemi

Müşterilerinizin sipariş verdiklerinde siparişlerin müşteri plasiyeri tarafından kontrol edilip onaylamasından sonra muhasebe yazılımına düşmesini sağlayıp hem müşterinizin hatalı gönderiminin önüne geçmiş olursunuz hem de plasiyerin müşteri üzerinde tam kontrolünü sağlamış olursunuz.

Grup Bazlı Fiyatlandırma

Müşteri gruplarınıza ürünleriniz hakkında farklı fiyatlar uygulayarak onları memnun ederken rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Sipariş Limit Kontrol

Müşterilerinizi borç durumuna göre limitleyerek sipariş aşamasında uyarı çıkartabilir veya ödeme sayfasına yönlendirerek ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Teslim Tarihli Sipariş

Müşterileriniz sipariş gönderme aşamasında kişiselleştirilmiş teslim periyotları sunarak haftanın hangi gününde teslim almak istediğini seçmesini sağlayıp sipariş trafiğinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Slider Modülü

Müşterileriz için hazırladığınız kampanya, tanıtım, bilgi benzeri görsellerinizi Anasayfa ‘nızda görüntüleyerek müşterilerinize görsel pazarlama yaparak satışlarınıza destek sağlayabilirsiniz.

Slide görsellerini ister iki ayrı parça olarak yan yana ekleyebilir veya tek slide yaparak tam ekran tanıtımı sunabilirsiniz.

Bayi Slider Modülü

Satışını gerçekleştirdiğiniz markaların logolarını slide gibi ardı ardına kaydırarak Anasayfa, Kampanyalı Ürünler, Ürünler sayfalarında müşterilerinize tanıtarak satışlarınıza katkı sağlayın.

Yeni Ürün Modülü

Stoklarınıza girmiş yeni ürünleri müşterilerinize duyurmak ve tanıtmak amaçlı düzenleyebilir, katalog görünümünde sunum yapabilir ve direkt olarak anasayfa ‘dan sepetine eklemesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca müşteri ürün arama ekranından yeni ürün seçeneğini işaretleyerek stoklarınıza girmiş olan yeni ürünleri kontrol edebilir, detaylı olarak inceleyebilir, kolayca satın almasını sağlayabilirsiniz.

Ana Sayfa Widget

Anasayfa ’nızda slide yanında veya altında müşterilerinize ait olan kişisel bilgilerini sade ve şık bir şekilde aşağıda yer alan parametreleri isteğe bağlı olarak sunabilirsiniz.
• Güncel Toplam Borç/Alacak
• Toplam Favori Ürün
• Toplam Takip Ettiğim Ürün
• Toplam Cari Hareket
• Toplam Sipariş
• Toplam Öneri/Şikâyet

Ödeme Bildirim Modülü

Borçlu olan müşterinize her gün veya istenilen sıklıkta bakiye bildirimi gönderebilirsiniz. Bu bildirim direkt olarak onları ödeme sayfasına yönlendirecektir, bu sayede bayileriniz ödeme sayfasından kredi kartı bilgilerini girerek ödemelerini tamamlayabilmektedirler.

Yöneticilere özel bu modül sayesinde bayi kanalından para tahsil etmek artık çok kolay!

Hızlı Arama

Müşterilerinizin sitenizde gezinirken, tüm sayfalardan kolayca satın alacağı ürünü arayıp, kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Detaylı Arama Modülü

B2B yazılımımızın detaylı arama modülünde birçok arama yöntemi bulunmaktadır. Örneğin; yeni ürün, kampanyalı ürün, iskontolu ürün, stoktakiler, ürün grubu, marka, model, üretici ve referans numarası veya tüm tanımladığınız tüm kodlar ile arama yapma imkânı sağlar.

Muadil Arama Modülü

Müşterilerinizin arama yaparken yazmış olduğu kelime ve kodları kontrol edebilir, sonuçsuz aramaları inceleyebilir ve yazım yanlışlarını stok açıklamanızdaki doğru kelime ile eşleştirebilir ve böylece müşterilerinizin doğru sonuçlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu modül aynı zamanda, literatür adı ile piyasa adının farklı olduğu ürünlerde de çok faydalı olmaktadır.

Öneri/Şikayet Modülü

Bu modül ile müşterilerinizin öneri ve şikayetlerini size iletmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin müşteri satış politikanız ile ilgili fikrini sunabilir, ürün önerebilir.

Şube Bazlı Fiyatlandırma

Birden fazla şube ile çalışıyorsanız müşterilerinizi onlara yakın olan şubelere atayabilir ve ürün fiyatlandırma politikanızı şubelere özel düzenleyebilirsiniz.

Alternatif Ürün Modülü

1 ürüne sınırsız sayıda alternatif ürün tanımı yapılabilir ve bu ürünlerde ilgili arama sonucunda görüntülenebilir. Örneğin; A marka ayna arayan bayinizin önüne X, Y, Z … marka aynaları da listeleyebilirsiniz. Stok fazlası olan ürünlerinizi bu şekilde ön plana çıkartarak hızlı stok eritebilir, müşterilerinize alternatifler sunabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Pop-Up Modülü

Müşterileriniz sisteme giriş yaptığında ve anasayfaya her girdiğinde açılacak olan pop-up penceresi ile kampanyalarınızı duyurabilir, hızla stok eritebilirsiniz. Özel günlerde tebrik ve kutlama mesajları yayınlayabilir, stok girişi yaptığınız yeni ürün ile ilgili bilgilendirme yapabilir ve bayinizi ürünün linkine yönlendirebilir, ürünü incelemesini sağlayabilirsiniz.

Sınırsız pop-up penceresi oluşturabilir, dilediğiniz an yayından kaldırabilirsiniz. Metin içeriklerini, resimleri ve ilişkilendirdiğiniz linkleri panel üzerinden kolayca düzeltebilirsiniz.

Toplu E-posta

Kullanıcılar çeşitli özelliklerine göre gruplandırılabilir ve bu gruplara onları bilgilendirmek ve siparişleri arttırmak için e-posta gönderilebilir.
Yönetici ileri zamanlı e-posta oluşturabilir, giden ve bekleyen olan e-postaları yönetebilir.