B2B Sistemleri

Bu sistem ile istenilen alanda ve istenilen mekanda çalışma özgürlüğü vardır. Sistem içerisindeki ister online ister offline çalışma tercihleri ile istediğiniz yerden çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Bu sistem sayesinde e ticaret alanında kredi kartı işlemleri de kolaylıkla halledilebilmektedir.

Firmalar şubeli çalışma ortamı yaratabilir ve bu çalışma sistemi ile teklif ve takibi daha kolay yapılabilecektir. B2b sistemleri ile oluşturulan kurumsal web siteler firmaların daha kolay satış yapmasını ve bu satış işlemlerinin de daha kolay bir şekilde halledilmesini sağlamaktadır.

Bu sistem içerisindeki özel yazılımlar sayesinde firmalar site güvenliğini sağlam bir şekilde sağlayabilmektedir. Firmaların isteklerine göre ister android ister İos İsterlerse de Windows gibi işletim sistemlerini desteklemektedir.

Sitelerin güvenliği ve işleyişi b2b sistemlerindeki danışmanlıklar ile yürütülebilmektedir. Ayrıca navibilgisayar.com sitesinden sahip olunacak olan b2b sistemlerinin özel programlama danışmanlığı ile programlamalar da sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Yine bilişim hizmetleri danışmanlığı hizmeti sayesinde de bilişim hakkındaki tüm sorular cevabını bulmaktadır.

Bu sistem ile kurulumda, satışlarda, bilişim ve programlama alanları da dahil hiçbir alanda sorun yaşanmamakta ve sorun yaşandığı takdirde de en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Bu şekilde e ticarette sürekli ulaşılabilecek bir danışmanı bulunan ve ticaretteki tüm işlemleri sizin yerinize halledecek sistemler ile artık e ticaret işi çok daha kolay bir hal almaktadır.

×